[NOWE KSIĄŻKI, Z DUCHA ORFEUSZA] Piszą o nas!

Z radością informujemy, że w dziewiątym numerze „NOWYCH KSIĄŻEK”, a jest to najstarsze polskie czasopismo poświęcone polskim nowościom wydawniczym,. pojawiła się obszerna recenzja książki CRUCIFIXIO. POLSKI RAUSZ Stanisława Raginiaka, którą trafnie i interesująco zrecenzował Jarosław Petrowicz.

Ponadto, w prestiżowej publikacji Z DUCHA ORFEUSZA Studia o polskiej poezji lat 2017-2020 (redakcja naukowa: poeta Wojciech Kass, profesor Anna Legeżyńska i profesor Jarosław Ławski) – znalazło się obszerne omówienie naszej książki, poematu Moje Crow River. W pięknie wydanej obszernej publikacji, liczącej ponad 500 stron, kilkadziesiąt poświęcono pozycji MOJE CROW RIVER. Bardzo wnikliwie i rzetelnie o książce napisali doktor Karol Alichnowicz i profesor Zbigniew Chojnowski.

Najserdeczniej gratulujemy Stanisławowi Raginiakowi, autorowi. Podziękowania i ukłony za promowanie polskiej niezależnej sceny wydawniczej kierujemy w stronę obu redakcji, a naszych Czytelników zachęcamy do lektury! Dla wydawnictwa Horyzont Idei to zaszczyt i wielka radość. 

Leave a Comment