[NOWOŚĆ] Tomasz Paweł Szewczyk – ODCZYTYWANIE OSOBOWOŚCI Z PISMA ODRĘCZNEGO. METODA ERICA SINGERA (WRAZ Z ANEKSEM GRAFICZNYM)

Czy wiesz o tym co mówi o Tobie Twoje pismo? Jakie informacje można odczytać z jego charakteru? Czy wiesz, że każda stawiana przez nas litera w oczach specjalisty stanowi areał wiedzy pozwalającej już nie tylko na stwierdzenie podstawowych cech naszej osobowości, ale także określenie naszego stanu zdrowia? Czego możemy dowiedzieć się dzięki pismu o znanych i nieznanych nam ludziach? Jak daleko sięgniemy dzięki uważnemu wejrzeniu w rękopis z przeszłości, zwykły podpis czy parafkę na umowie? Odpowiedzi na te pytania udziela dziedzina badań pisma odręcznego, znana pod terminem: grafologia.

Eric Singer był pionierem grafologii rozumianej jako badanie, analiza i interpretacja pisma pod kątem odczytywania osobowości podmiotu piszącego. Jego alfabet grafologiczny oraz publikacja o tytule Grafologia dla każdego, są owocem wieloletnich badań i stanowią podstawę dziedziny, która pozwala dziś na skuteczną rekrutację personelu wysoce wyspecjalizowanego czy rozstrzyganie zawiłych spraw sądowych, demaskowanie zaawansowanych fałszerstw i obecna jest w wielu dziedzinach życia społecznego.

W tej publikacji sięgamy do korzeni – przedstawiając niejako w pigułce dorobek grafologiczny Erica Singera wraz z aneksem graficznym liczącym ponad dwieście ilustracji, które pozwolą dowiedzieć się jak według Singera można odczytywać z pisma jego drugie dno, głęboki sens, ukryte znaczenie. Po zapoznaniu się z prezentowanym przez autora materiałem, trudno nie spojrzeć na własny podpis analitycznie – i właśnie w tym rzecz, by poznawać samego siebie, poznawać innych, pogłębiać wiedzę i rozumienie siebie samych i otaczającego nas świata!Ilu spośród słuchaczy niniejszego audiobooka po zapoznaniu się z portfolio graficznym zdecyduje się przeanalizować, a być może nawet zmienić swój podpis? Kto odkryje cechy, które rzeczywiście go charakteryzują, ale których dotąd sobie nie uświadamiał?

Przede wszystkim czeka nas spora dawka wiedzy a potem, być może także zabawy i uśmiechu, kiedy w podpisie kogoś nam bliskiego zobaczymy potwierdzenie cechy, o której wiemy od dawna.

Życzymy owocnej lektury,
Wydawnictwo Horyzont Idei

Leave a Comment